הצורך בעמדת טעינה ביתית

מחפשים מידע על עמדות טעינה לרכבים חשמליים?
כל המידע שחיפשתם כאן לפניכם.

כלי רכב חשמליים כגון מכוניות חשמליות והיברידיות פלאג-אין זקוקים לטעינה קבועה כדי שיוכלו לנוע בכוחות עצמם דבר המצריך עמדת טעינת רכב חשמלי.

עמדת טעינה לטסלה או לרכב חשמלי אחר, היא למעשה עמדת טעינת רכב חשמלי שהוא מכשיר חשמלי שמטעין את הסוללה או הקבל של הרכב. ישנן מערכות טעינה מובנות בתוך הרכב, אך רוב הרכבים החשמליים החדשים זקוקים לטעינה באמצעות עמדת טעינה חיצונית.

ממשלות וגופים פרטיים משקיעים בתשתית עמדות טעינה לרכבים חשמליים כדי להפוך אותה לזמינה יותר וכדי לעודד שימוש ברכבים מזהמים פחות. 

אחת הנקודות המרתיעות אנשים מפני רכישת רכבים חשמליים היא טווח הנסיעה המוגבל שלהם לסוללה טעונה במלואה ומה הוא זמן הטעינה לרכב חשמלי. ככל שיהיו יותר עמדות טעינה, כך יגדל הסיכוי שאנשים ישקלו לקנות רכב חשמלי

טעינה חשמלית לרכבים

ישנם סוגים שונים של עמדות טעינה חיצוניות במהירויות טעינה שונות, בתלוי ברמת המתח החשמלי (בין 220-400 וולט), גודל סוללת הרכב וסוג הסוללה, ומשתנים נוספים. ובנוסף גם כל עמדת טעינת רכב חשמלי. מגיעה עם תכונות מסויימות שאין בעמדת טעינת רכב חשמלי אחרת.


איפה אפשר להתקין עמדת טעינה לרכב חשמלי?

אם יש צורך לעמדת טעינה לרכב חשמלי, ניתן להתקין עמדות טעינה בבית שלכם, במשרד או במקומות ציבוריים כמו קניונים ומסעדות, מוסדות ציבור, חניונים, תחנות דלק, מפעלים וכד’.

המקום הפופולרי והנוח ביותר להתקנת עמדות טעינה לרכב חשמלי הוא הבית. למשל עמדת טעינה ביתית לטסלה, זהו גם המקום ה”ירוק” ביותר מבחינת הסביבה, מכיוון שלא תצטרכו להסיע את הרכב שלכם במיוחד לעמדת טעינה מרוחקת יותר – תוכלו פשוט להטעין את הרכב בכל סוף יום עבודה, כאשר אתם חוזרים הביתה.

עמדות טעינה חכמות לרכבים חשמליים

כשזה מגיע לעמדת טעינת רכב חשמלי, היום שוק עמדות הטעינה מציע עמדות טעינה חכמות ומתקדמות, בעלות פיצ’רים ואפשרויות שהופכים את השימוש בהן לנוח וקל יותר.

לעמדות טעינה לרכבים חשמליים ממשק ניהול חכם ופשוט לשימוש המספק מידע רב לבעל הרכב ומאפשר לו להתאים את העמדה אישית לצרכי הרכב שלו. אפליקציה ייעודית המחוברת לעמדה מספקת אפשרות שליטה וניהול מרחוק.

ניתן לנהל את לוחות הזמנים לטעינה, לעקוב אחרי שינויים ולעדכן את האפליקציה לפי הצורך לשימוש טוב ויעיל יותר.

ממשק הניהול מסייע לכם לנהל באופן מדוייק את צריכת החשמל שלכם ומדווח לכם על העלויות שלו. העמדות החכמות מתאימות להתקנה חיצונית או פנימית, ואם אתם מתקינים אותן בחוץ, אל תדאגו – הן עמידות בפני פגעי מזג האוויר!

צוותי חברת VOLTEC בעלי נסיון רב והכשרה להתקנה בטוחה של עמדת טעינה לרכב חשמלי על פי כל התקנים הנדרשים.

אנו בודקים את מקום ההתקנה המיועד לעמדת טעינת רכב חשמלי ומתאימים לכם את הפתרון הרלוונטי ביותר לצרכים שלכם ושל הרכב שלכם. פנו אלינו לייעוץ בנושא.

אנחנו במרחק לחיצה ממך...

נשמח לייעץ