הנחה לבעלי רכבי BYD ו-GEELY שלחו לנו בוואטסאפ רשיון רכב או אישור הזמנה וקבלו 7% הנחה על מחירי העמדות המופיעים באתר

וולטק לוגו

התקנת עמדת טעינה ביתית לטסלה

התקנת עמדת טעינה ביתית לטסלה
התקנת עמדת טעינה ביתית לטסלה

התקנת עמדת טעינה ביתית לטסלה מאפשרת לכם להגיע הביתה בסוף יום ארוך בלי להתעכב על חיפוש עמדות טעינה ציבוריות או תחנות דלק.

להתחבר ישר לנקודת הטעינה וללכת לנוח, או לעשות כל דבר אחר שממתין לכם בבית. אחרי לילה של שינה ומנוחה בבית – אתם קמים לרכב טעון ומלא שאפשר לנסוע איתו גם למרחק של מאות קילומטרים.

אז מה זה אומר להתקין עמדת טעינה טסלה ביתית?

כמה עולה להתקין עמדת טעינה ביתית טסלה ובמה זה כרוך?

נכון לכתיבת שורות אלה, יש בישראל מספר מוגבל של עמדות טעינה טסלה ציבוריות אשר ניתן למצוא אותן ברחבי הארץ. לכן רוב בעלי הרכבים החשמליים מסוג טסלה צריכים עמדת טעינה ביתית טסלה, או עמדת טעינה ביתית לטסלה במקום העבודה.

כדי להתקין עמדת טעינה ביתית לטסלה, צריך חניה פרטית – אם החיבור נעשה ללוח הפרטי בדירה יש ליידע את הועד בטרם ההתקנה, אם החיבור הוא ללוח החשמל המשותף, יש לקבל אישור מהועד, זאת לצד בירור אפשרויות ההתקנה של עמדת הטעינה לטסלה.

עלויות עמדת טעינה ביתית טסלה יכולות לנוע בין 1500 – 6000 ש”ח ויותר, בהתאם לסוג העמדה והעבודה הנדרשת לצורך ההתקנה.
בנוסף, עמדות טעינה ביתיות כיום הן עמדות ביתיות בזרם AC ולא עמדות מהירות (סופרצ’ארג’ר) בזרם DC בגלל העלות הגבוהה של עמדות טעינה מהירות ותשתית חשמל מיוחדת הדרושה לצורך התקנת עמדות אלה.

התקנת עמדות טעינה ביתיות של טסלה

מי שמורשה לבצע התקנת עמדת טעינה ביתית לטסלה הוא חשמלאי מוסמך בלבד. אופן ההתקנה ועלויות ההתקנה, שלא כמו עלויות העמדה עצמה, משתנים בהתאם לגורמים שונים, העיקרי שבהם הוא האם יש תשתיות חשמל מתאימות להתקנת העמדה בבית, או שצריך להקים אותן מאפס.
לצורך כך יש לאתר חשמלאי מוסמך בעל ידע וניסיון בהתקנת עמדות טסלה ביתיות ולבקש ממנו הצעת מחיר בהתבסס על נתוני הבית שלכם ומערכת החשמל.
עמדת טעינה ביתית לטסלה

יתרונות עמדת טעינה טסלה ביתית

  • זמינות גבוהה וקרבה של עמדת הטעינה לבית

  • אפשר לחבר את הרכב וללכת לישון, כשתקומו – הרכב יהיה מלא

  • טעינה של הטסלה בשעות הלילה יכולה לחסוך לכם עלויות בגלל תעריפים נמוכים יותר של חברת החשמל מחוץ לשעות השיא

  • חיסכון בזמן טעינה כי אתם כבר לא צריכים לנסוע במיוחד לתחנת הדלק או לעמדת טעינה ציבורית

  • מגווון אפשרויות לבחירת עמדת טעינה בהתאם לסוג הרכב וסגנון החיים שלכם

     

למה רוב האנשים מעדיפים להתקין עמדות טעינה ביתיות לטסלה?

בחירת עמדת טעינה ביתית לרכב חשמלי של טסלה, נחשבת פופולרית לעומת עמדות טעינה של חברות אחרות מכמה סיבות:

  • ראשית, טסלה מצטיינת ביחסי ציבור. היא החברה המפורסמת ביותר בתחום, המוכרת ביותר וגם יש לה מוניטין של איכות.

  • שנית, טסלה מוכרת יותר רכבים חשמליים מכל יצרנית רכב חשמלי אחרת ובנוסף, מוצרי החברה נחשבים בדרך כלל איכותיים, בעלי רמה גבוהה של נוחות הפעלה והתקנה.

  • שלישית, מחיריהם של עמדת טעינה ביתית לטסלה הם סבירים בהחלט.

התקנת עמדת טעינה ביתית טסלה – לסיכום,
עמדות טעינה ביתיות לטסלה נחשבות לאופציה הכי נוחה ואיכותית לטעינה, זמינה ומשתלמת של רכב חשמלי. אם גם אתם מחפשים איכות, נוחות וזמינות של טעינת רכב חשמלי, צרו קשר עם המומחים של VOLTEC ונשמח לעמוד לרשותכם.

כתיבת תגובה

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך

רבים שואלים האם מותר להטעין את הרכב בגשם? הרכבים החשמליים שלנו מצויידים במנגנוני הגנה על הרכב והנהגים מכל סוג של התחשמלות. לרוב רכבים חשמליים בטוחים לטעינה גם בתנאי גשם, גם רוב עמדות הטעינה תומכות בטעינה במהלך החורף. אך יש מספר נושאים שכדאי לשים אליהם לב למען הגברת הבטיחות: פיקוח ותחזוקה: עמדת טעינה לרכב חשמלי היא […]

Hozon Neta U הוא רכב SUV חשמלי מתוצרת סין בטווח בינוני שהושק לראשונה בשנת 2020. הרכב עודכן מעט עבור שנת הדגם 2022. לנטע U יש ערכת סוללות של 58 קילוואט מתחת לשלדה. הוא מגיע גם עם מנוע חשמלי יחיד המפיק 163 כוחות סוס. בטעינה מלאה, Hozon Neta U יכול לנסוע עד 400 ק”מ על פי […]

מבוא בנוף המתפתח במהירות של כלי רכב חשמליים (EVs), המחויבות של Geely לחדשנות מתבטאת עם דגם Geometry C. עם העיצוב המלוטש, התכונות החדישות והביצועים המרשימים, ה-Geometry C הוא ללא ספק כוח שיש להתחשב בו בשוק הרכב החשמלי. היבט מכריע שמעלה את האטרקטיביות שלו הוא מפרטי הטעינה שלו. במאמר זה של וולטק, אנו מתעמקים ביכולות הטעינה […]

התחברות / הרשמה

או

התחברות

הרשמה

אנחנו במרחק לחיצה ממך...

נשמח לייעץ