הנחה לבעלי רכבי BYD ו-GEELY שלחו לנו בוואטסאפ רשיון רכב או אישור הזמנה וקבלו 7% הנחה על מחירי העמדות המופיעים באתר

וולטק לוגו

טעינת רכב חשמלי BYD ATTO 3

אחת מתכונות הטעינה הבולטות ביותר של BYD Atto 3 היא התאימות שלו לתקני טעינה שונים. ניתן להטעין את הרכב באמצעות תקן CCS2 (Combined Charging System) שהולך והופך נפוץ יותר באירופה ובצפון אמריקה.

רכב חשמלי BYD ATTO 3 – מגיע עם מטען DC מובנה

ה-Atto 3 מגיע עם מטען DC מובנה, המאפשר טעינה בקצב מרבי של 88 קילוואט. המשמעות היא שניתן לטעון את הסוללה מ-30% ל-80% תוך 30 דקות בלבד, מה שהופך אותו לאחד מכלי הרכב החשמליים המהירים ביותר בקטגוריה. עם זאת, חשוב לציין שקצב הטעינה המרבי עשוי להשתנות בהתאם לתחנת הטעינה ולמצב הסוללה.

בנוסף לטעינה מהירה DC, ה-Atto 3 תומך גם בטעינת AC. ניתן להטעין אותו באמצעות עמדת טעינה ביתית AC תלת פאזית,טעינה שתיקח כ-6 שעות לטעון את הסוללה במלואה.

ה-Atto 3 מגיע גם עם מגוון תכונות ניהול טעינה המאפשרות לנהגים לייעל את חווית הטעינה שלהם. לדוגמה, ניתן להגדיר את הרכב לטעינה בשעות השפל, כאשר תעריפי החשמל נמוכים יותר. זה מגיע גם עם תכונת לוח זמנים לטעינה המאפשרת לנהגים להגדיר זמן מסוים עבור הרכב להתחיל בטעינה.

תכונה בולטת נוספת של Atto 3 היא מערכת ניהול הסוללה שלו. הרכב עושה שימוש בטכנולוגיית מצבר מתקדמת ומערכת ניהול מצבר מתוחכמת על מנת להבטיח שהמצבר תמיד נטען ברמה האופטימלית. זה לא רק מבטיח טווח מקסימלי אלא גם עוזר להאריך את חיי הסוללה.

בסך הכל, ה-BYD Atto 3 הוא רכב חשמלי מעוצב היטב עם יכולות טעינה מרשימות.

לסיכום, וולטק חברה עם ניסיון של 40 שנה בעולם הרכב והטכנולוגיה. הידע והניסיון של החברה מאפשר לה לספק ללקוחותיה עמדות טעינה לרכבים חשמליים באיכות מובילה ובמחירים נגישים. מעוניינים להתקדם לעמדות טעינה במקום העבודה ולהרוויח את כל היתרונות? דברו איתנו!

כתיבת תגובה

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך

רבים שואלים האם מותר להטעין את הרכב בגשם? הרכבים החשמליים שלנו מצויידים במנגנוני הגנה על הרכב והנהגים מכל סוג של התחשמלות. לרוב רכבים חשמליים בטוחים לטעינה גם בתנאי גשם, גם רוב עמדות הטעינה תומכות בטעינה במהלך החורף. אך יש מספר נושאים שכדאי לשים אליהם לב למען הגברת הבטיחות: פיקוח ותחזוקה: עמדת טעינה לרכב חשמלי היא […]

Hozon Neta U הוא רכב SUV חשמלי מתוצרת סין בטווח בינוני שהושק לראשונה בשנת 2020. הרכב עודכן מעט עבור שנת הדגם 2022. לנטע U יש ערכת סוללות של 58 קילוואט מתחת לשלדה. הוא מגיע גם עם מנוע חשמלי יחיד המפיק 163 כוחות סוס. בטעינה מלאה, Hozon Neta U יכול לנסוע עד 400 ק”מ על פי […]

מבוא בנוף המתפתח במהירות של כלי רכב חשמליים (EVs), המחויבות של Geely לחדשנות מתבטאת עם דגם Geometry C. עם העיצוב המלוטש, התכונות החדישות והביצועים המרשימים, ה-Geometry C הוא ללא ספק כוח שיש להתחשב בו בשוק הרכב החשמלי. היבט מכריע שמעלה את האטרקטיביות שלו הוא מפרטי הטעינה שלו. במאמר זה של וולטק, אנו מתעמקים ביכולות הטעינה […]

התחברות / הרשמה

או

התחברות

הרשמה

אנחנו במרחק לחיצה ממך...

נשמח לייעץ