הנחה לבעלי רכבי BYD ו-GEELY שלחו לנו בוואטסאפ רשיון רכב או אישור הזמנה וקבלו 7% הנחה על מחירי העמדות המופיעים באתר

וולטק לוגו

מדריך קצר לטעינת הרכב במזג אוויר חורפי

מדריך לטעינת הרכב בחורף
מדריך לטעינת הרכב בחורף

רבים שואלים האם מותר להטעין את הרכב בגשם?

הרכבים החשמליים שלנו מצויידים במנגנוני הגנה על הרכב והנהגים מכל סוג של התחשמלות.

לרוב רכבים חשמליים בטוחים לטעינה גם בתנאי גשם, גם רוב עמדות הטעינה תומכות בטעינה במהלך החורף.

אך יש מספר נושאים שכדאי לשים אליהם לב למען הגברת הבטיחות:

  1. פיקוח ותחזוקה: עמדת טעינה לרכב חשמלי היא רכיב אחד מסך כל הרכיבים המזינים. יש צורך לבצע בדיקות תדירות, להביט ולראות שאין חוטים חשופים ושהמפסקים אטומים למים ושפקקי האטימה במפסקי הפאקט סגורים ואטומים.
  2. מומלץ לא להטעין בימים בהם ישנן סופות ברקים. הברקים עשויים להשפיע על יציבות אספקת החשמל, אמנם בחלק מהעמדות יש מגני ברקים אך לעתים הרכיבים שבקו ההזנה אינם מספיק מוגנים ומועדים לסכנה.
  3. חובה לכסות את תקע הטעינה בכיסוי הגומי שמסופק עם העמדה. בזמן גשם ובמקרה שתקע הטעינה מופנה כלפי מעלה עשויה להצטבר קורוזיה כתוצאה מהמים שעומדים בתוך התקע. הקורוזיה עשויה להזיק להליך הטעינה התקין.
  4. ודאו שעמדת הטעינה עומדת בתקני אטימות מים מתאימים (IP) ושכל האטמים שבעמדת הטעינה אכן סגורים ואוטמים את העמדה בצורה נכונה.
  5. יש להיות עירניים, אם מורגש משהו לא תקין באחד הרכיבים יש להזמין מיידית חשמלאי לבדיקה ויש להפסיק את הטעינה עד הטיפול בנושא.

 

יש לכם שאלות נוספות על הטענת רכב חשמלי? אנו ב Voltec נשמח לעזור לכם.
מוזמנים ליצור איתנו קשר

כתיבת תגובה

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך

Hozon Neta U הוא רכב SUV חשמלי מתוצרת סין בטווח בינוני שהושק לראשונה בשנת 2020. הרכב עודכן מעט עבור שנת הדגם 2022. לנטע U יש ערכת סוללות של 58 קילוואט מתחת לשלדה. הוא מגיע גם עם מנוע חשמלי יחיד המפיק 163 כוחות סוס. בטעינה מלאה, Hozon Neta U יכול לנסוע עד 400 ק”מ על פי […]

מבוא בנוף המתפתח במהירות של כלי רכב חשמליים (EVs), המחויבות של Geely לחדשנות מתבטאת עם דגם Geometry C. עם העיצוב המלוטש, התכונות החדישות והביצועים המרשימים, ה-Geometry C הוא ללא ספק כוח שיש להתחשב בו בשוק הרכב החשמלי. היבט מכריע שמעלה את האטרקטיביות שלו הוא מפרטי הטעינה שלו. במאמר זה של וולטק, אנו מתעמקים ביכולות הטעינה […]

כבלי טעינה לרכב חשמלי, נקודות טעינה ותקעים קיימים בצורות וגדלים שונים, בהתאם למדינה, סוג הרכב וסוג נקודת הטעינה שבה אתם רוצים להשתמש. לכן מומלץ לעשות לעצמכם סדר ולהבין איזה סוג של כבל טעינה לרכב אתם צריכים, למה הוא משמש ומתי תוכלו להשתמש בו.   סוגי כבלי טעינה לרכב חשמלי ההבדלים בין הכבלים השונים לטעינת רכב […]

התחברות / הרשמה

או

התחברות

הרשמה

אנחנו במרחק לחיצה ממך...

נשמח לייעץ