הנחה לבעלי רכבי BYD ו-GEELY שלחו לנו בוואטסאפ רשיון רכב או אישור הזמנה וקבלו 7% הנחה על מחירי העמדות המופיעים באתר

וולטק לוגו

איך לבחור עמדת טעינה לרכב חשמלי?

בחירה נכונה של עמדת טעינה לרכב חשמלי יכולה להשפיע משמעותית על איכות החיים שלכם, על ניהול הזמן שלכם, על ההוצאות הכספיות ואפילו על אורך חיי הרכב החשמלי.
אז איך בוחרים עמדת טעינה לרכב חשמלי לבית, למקום עבודה, לעסק או מקום ציבורי? האם לכולם יש אותה תקופת אחריות ואיך זה קשור ל DLB?

מחיר עמדת טעינה לרכב חשמלי

עמדות טעינה לרכבים חשמליים מגיעות עם מחירים שונים בהפרשים קטנים או גדולים.
הפרשי מחיר אצל אותו ספק יכולים להצביע על רמת החדשנות של העמדה, על אפשרויות נוספות כמו חיבור לאפליקציה ועל אופציות מתקדמות אחרות.
הפרשי מחירים בין יצרנים שונים יכולים להצביע על איכות אחרת של ייצור וחומרי גלם, אבל לפעמים גם המותג עצמו הוא פשוט יקר יותר.


התאמת עמדת טעינה לסוג הרכב

יש לא מעט עמדות טעינה ייעודיות, מתאימות לסוג ספציפי של רכב, כמו עמדות טעינה לטסלה בלבד. יש גם עמדות טעינה ייעודיות לרכב בהתאם למאפייני הייצור. יש הבדל בין טעינה של רכב מתוצרת אמריקאית לבין רכב מתוצרת אירופאית למשל.
במקרים שונים ניתן להתאים עמדת טעינה לרכב חשמלי באמצעות רכישה של כבל ייעודי, אבל יש גם עמדות טעינה שמתאימות מראש לכל סוגי הרכבים.

עמדה ציבורית או ביתית לרכב חשמלי

עמדות טעינה שונות מתאימות לצרכים שונים.
אז פרמטר נוסף לבחירה הוא אופי השימוש בעמדה – האם אתם צריכים עמדה מתאימה לבית בלבד, או גם למקום העבודה? עמדה ציבורית או פרטית?
לכל עמדת טעינה יש מאפיינים שונים מעט, אשר נוגעים למספר המשתמשים, למיקום העמדה, לחיבור של העמדה לרשת החשמל ועוד.


תקופת אחריות לעמדות טעינה רכב חשמלי

עמדות טעינה רבות מגיעות עם תקופת אחריות של 3 שנים מיום ההתקנה.
עם זאת, יש גם ספקים של עמדות טעינה המתחייבים על 24 חודשים בלבד (שנתיים) מיום ההתקנה.
כמו כן, חשוב לבדוק מה כוללת האחריות: האם היא מכסה חלקי חילוף? האם היא מתייחסת לכל חלקי המכשיר? האם לכל מקרה של תקלה או רק לתקלות מסוימות? וכן הלאה.

ניהול עומסים דינמי (DLB)

עמדת טעינה חכמה עם ניהול עומסים דינמי DLB, היא עמדה שמסייעת בניצול מקסימלי של ההספק הביתי הפנוי תוך זמני טעינה מינימליים ככל הניתן.
יש עמדות טעינה שמגיעות בלי רכיב של ניהול עומסים דינמי ואז יש לרכוש את הרכיב הזה בנפרד, כדי להשתמש בצורה יותר חכמה, בטוחה ויעילה בצריכת האנרגיה.
בעיקר אם עמדת הטעינה מותקנת בבניין מגורים משותף ואף יתרה מכך – אם היא משרתת מספר אנשים ולא רק אדם אחד.
לסיכום, עמדות טעינה לרכב חשמלי הן אלמנט חשוב לבחירה כמעט כמו הרכב עצמו.

לכן מומלץ לבחור עמדת טעינה לרכב חשמלי וגם אביזרים לרכב חשמלי מבית יצרן איכותי וספק אמין, שנותן לכם מוצר איכותי וגם מספק שירות אמין ומהיר לכל צורך בהמשך הדרך. פנו אלינו למידע נוסף!

כתיבת תגובה

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך

רבים שואלים האם מותר להטעין את הרכב בגשם? הרכבים החשמליים שלנו מצויידים במנגנוני הגנה על הרכב והנהגים מכל סוג של התחשמלות. לרוב רכבים חשמליים בטוחים לטעינה גם בתנאי גשם, גם רוב עמדות הטעינה תומכות בטעינה במהלך החורף. אך יש מספר נושאים שכדאי לשים אליהם לב למען הגברת הבטיחות: פיקוח ותחזוקה: עמדת טעינה לרכב חשמלי היא […]

Hozon Neta U הוא רכב SUV חשמלי מתוצרת סין בטווח בינוני שהושק לראשונה בשנת 2020. הרכב עודכן מעט עבור שנת הדגם 2022. לנטע U יש ערכת סוללות של 58 קילוואט מתחת לשלדה. הוא מגיע גם עם מנוע חשמלי יחיד המפיק 163 כוחות סוס. בטעינה מלאה, Hozon Neta U יכול לנסוע עד 400 ק”מ על פי […]

מבוא בנוף המתפתח במהירות של כלי רכב חשמליים (EVs), המחויבות של Geely לחדשנות מתבטאת עם דגם Geometry C. עם העיצוב המלוטש, התכונות החדישות והביצועים המרשימים, ה-Geometry C הוא ללא ספק כוח שיש להתחשב בו בשוק הרכב החשמלי. היבט מכריע שמעלה את האטרקטיביות שלו הוא מפרטי הטעינה שלו. במאמר זה של וולטק, אנו מתעמקים ביכולות הטעינה […]

התחברות / הרשמה

או

התחברות

הרשמה

אנחנו במרחק לחיצה ממך...

נשמח לייעץ