הנחה לבעלי רכבי BYD ו-GEELY שלחו לנו בוואטסאפ רשיון רכב או אישור הזמנה וקבלו 7% הנחה על מחירי העמדות המופיעים באתר

וולטק לוגו

איך מתקינים עמדת טעינה לרכב חשמלי במקום העבודה?

איך מתקינים עמדת טעינה לרכב חשמלי במקום העבודה?
איך מתקינים עמדת טעינה לרכב חשמלי במקום העבודה?

עמדות טעינה במקום העבודה מספקות יתרונות רבים לארגון עצמו, לעובדים ולסביבה.
טעינת רכב חשמלי מציעה חיסכון של עשרות אלפי שקלים בשנה – לכל רכב!!!
בהוצאות האנרגיה של צי רכבים ארגוני מדובר על חיסכון שנתי עצום (עד פי 6 פחות מאשר עלויות דלק או דיזל).
וכאשר עובדים מגיעים למקום העבודה, הם יכולים להשאיר את הרכב בטעינה, עד לשימוש הבא שלו, או עד לסיום יום העבודה, כל שזה הרבה יותר נוח ומשתלם לכולם.
אך מה חשוב לדעת לפני התקנת עמדת טעינה לרכב חשמלי במקום העבודה?

דגשים לקראת התקנת עמדות טעינה במקום העבודה

רכבים חשמליים שונים מגיעים עם חיבורי טעינה שונים ולכן חשוב לבחור עמדות טעינה שיכולות להתאים לרוב הרכבים החשמליים בארץ, כמו עמדת טעינה AC בעלת חיבור Type 2 עם זרם של 7 KW.
בהתאם לסוג הרכב, עמדה כזו יכולה לטעון סוללת רכב חשמלי באופן מלא תוך שעות ספורות. ניתן גם להתקין עמדת טעינה מהירה יותר של 22 KW תלת פאזי – אם זה מתאפשר בהתאם לתקציב והתנאים במקום.
רצוי להתקין עמדת טעינה עם גישה מוגבלת בעזרת כרטיס זיהוי כדי להבטיח שרק אנשים עם הרשאה מתאימה יוכלו להשתמש בעמדות – גם אם הן נמצאות במקום פתוח ונגיש לציבור.

כמה עולה התקנת עמדות טעינה במקום העבודה?

עלויות התקנה של עמדות טעינה במקום עבודה משתנות לפי מספר פרמטרים:

  • סוג עמדת טעינה שתרכשו

  • מיקום העמדה הרצוי ביחס ללוח החשמל המיועד

  • תוספות להתקנה, כמו חציבה בקרקע להתקנה נסתרת של כבלי החשמל, חציבה בקיר בטון, חציבה בקיר אריחים, הרמת אבנים משתלבות, חפיר , הנחת צינורות, השחלת כבל חשמל, החזרת המצב לקדמותו ועוד.

  • עובי וסוג כבלי טעינה – בהתאם לסוג הרכב וצריכת החשמל שלו

  • התקנת חשמל תלת פאזי לפי הצורך

  • ממסר פחת למניעת התחשמלות

  • התקנת עמדות טעינה לרכב חשמלי בגובה

  • ביסוס בטון

    בגלל ריבוי הגורמים שיכולים להשפיע על המחיר, חשוב להזמין בעלי מקצוע שיגיעו כדי לבדוק את השטח ולתת לכם הצעת מחיר מותאמת אישית.

 

למה כדאי להתקין עמדות טעינה במקום העבודה?

בהתחשב בהשקעה המתבקשת, אפשר להבין אם אתם מתלבטים.
אבל התקנת עמדות טעינה במקום העבודה מספקת לארגון יתרון פיננסי ארוך טווח בזכות החיסכון העצום בהוצאות האנרגיה. היא גם מספקת רמה משמעותית של נוחות לצוות העובדים וחיסכון בזמני נסיעה ותדלוק. עמדת טעינה במקום העבודה למעשה מגדילה את טווחי הנסיעה של העובדים, כי הם לא חייבים להטעין את הרכב רק בבית, או לחפש עמדה ציבורית בדרך.
זהו גם יתרון תדמיתי לארגון, על בסיס המעבר לאנרגיה ירוקה, לצד יתרונות נוספים.

לסיכום, וולטק מספקים עמדות טעינה למקום העבודה, לבית ולמרחב הציבורי, עם ניסיון של 40 שנה בעולם הרכב והטכנולוגיה. הידע והניסיון של החברה מאפשר לה לספק ללקוחותיה עמדות טעינה לרכבים חשמליים באיכות מובילה ובמחירים נגישים. מעוניינים להתקדם לעמדות טעינה במקום העבודה ולהרוויח את כל היתרונות? דברו איתנו!

כתיבת תגובה

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך

רבים שואלים האם מותר להטעין את הרכב בגשם? הרכבים החשמליים שלנו מצויידים במנגנוני הגנה על הרכב והנהגים מכל סוג של התחשמלות. לרוב רכבים חשמליים בטוחים לטעינה גם בתנאי גשם, גם רוב עמדות הטעינה תומכות בטעינה במהלך החורף. אך יש מספר נושאים שכדאי לשים אליהם לב למען הגברת הבטיחות: פיקוח ותחזוקה: עמדת טעינה לרכב חשמלי היא […]

Hozon Neta U הוא רכב SUV חשמלי מתוצרת סין בטווח בינוני שהושק לראשונה בשנת 2020. הרכב עודכן מעט עבור שנת הדגם 2022. לנטע U יש ערכת סוללות של 58 קילוואט מתחת לשלדה. הוא מגיע גם עם מנוע חשמלי יחיד המפיק 163 כוחות סוס. בטעינה מלאה, Hozon Neta U יכול לנסוע עד 400 ק”מ על פי […]

מבוא בנוף המתפתח במהירות של כלי רכב חשמליים (EVs), המחויבות של Geely לחדשנות מתבטאת עם דגם Geometry C. עם העיצוב המלוטש, התכונות החדישות והביצועים המרשימים, ה-Geometry C הוא ללא ספק כוח שיש להתחשב בו בשוק הרכב החשמלי. היבט מכריע שמעלה את האטרקטיביות שלו הוא מפרטי הטעינה שלו. במאמר זה של וולטק, אנו מתעמקים ביכולות הטעינה […]

התחברות / הרשמה

או

התחברות

הרשמה

אנחנו במרחק לחיצה ממך...

נשמח לייעץ