הנחה לבעלי רכבי BYD ו-GEELY שלחו לנו בוואטסאפ רשיון רכב או אישור הזמנה וקבלו 7% הנחה על מחירי העמדות המופיעים באתר

וולטק לוגו

עמדת טעינה חכמה לרכב חשמלי

מחפשים מידע על עמדת טעינה חכמה לרכב חשמלי? בואו נדבר על זה – הצעד הראשון לבעלות על רכב חשמלי הוא בחירת אחד המתאים ביותר לצרכים ולאורח החיים שלכם. לאחר שקיבלתם את ההחלטה הזו, הגיע הזמן לחשוב היכן תטעינו את הרכב שלכם כשאתם זקוקים לחשמל- היכן תמצאו את תחנה הטעינה הקרובה ביותר בנוסף לאביזרים לרכב חשמלי שצריך. אפשרויות אלה עלולות להיות יקרות או לא נוחות אם אין עמדת טעינה בקרבת מקום. עמדת טעינה ביתית עם מערכת לניהול עומסים יכולה לסייע בפתרון בעיה זו תוך כדי חיסכון בכסף וזמן ושמירה על איכות הסביבה.

 

עמדת טעינה ביתית לרכב: הכי טוב בבית

עמדת טעינה ביתית עם מערכת לניהול עומסים היא פתרון נוח. היא מאפשרת לכם להטעין את הרכב מבלי להעמיס על רשת החשמל. היא מונעת עומס יתר ומאפשרת לכם לטעון בלילה כאשר תעריפי האנרגיה זולים יותר ולהשתמש במכונית במהלך היום כאשר הם יקרים יותר. עמדות אלה ניתנות להתקנה בחצר הבית שלכם, בסמוך למשרדים או לחניון במקום העבודה שלכם וכן בשטחים ציבוריים. הקרבה שלהם למקום המגורים שלכם או למקום העבודה מאפשרת לכם שקט נפשי וידיעה שאתם יכולים להטעין את הרכב בכל זמן נתון בקרבת מקום, מבלי לדאוג לחפש עמדת טעינה..

 

עמדת טעינה לעסקים: הוצאה מוכרת לצורכי מס

פתרון נוסף שמציעות עמדות חכמות קשור בחיסכון בהוצאות עבור עסקים. כבעלי עסקים וחברות אתם צריכים לשאת בעלויות רבות הקשורות בעסק שלכם. אלה כוללות הוצאות הקשורות לנסיעות, תחבורה ושימוש ברכב. אל מול הקבלות המונפקות עבורכם אתם מתקזזים בדו”ח המס. אחד הצעדים החשובים שיש לנקוט כדי להימנע מתשלום שיעורי מס גבוהים על רווחי העסק שלכם הוא לבקש החזר מרשויות המס.

 

לרוב, קל מאוד לחשב הוצאות רכב שוטפות. המערכת מנפיקה לכם קבלה באופן אוטומטי מיד בסיום התדלוק. אך מה בנוגע לרכב חשמלי? כיצד ניתן לאמוד את כמות החשמל שנצרכה? כיצד תוכלו לדווח כמה כסף הוצאתם על החשמל בטעינה אחת? איך ניתן להפוך את הוצאת החשמל עבור הטעינה להוצאה מוכרת עבור העסק שלכם? כאן נכנסת לתמונה עמדת הטעינה החכמה של VOLTEC לעסקים.

אז איך המערכת מנפיקה לכם דוח פירוט עבור הטעינה?

עמדות חכמות אלה הן יכולות לחשב את עלויות הטעינה שלכם באופן מדויק ולספק לכם דוח מפרט אותה תוכלו להגיש לרשויות המס לצורך קיזוז. בפשטות, הן מציעות לכם דרך נוספת לחסוך בהוצאות על הרכב שלכם לטווח הארוך. כך, אם יש לכם רכב חשמלי ואתם משתמשים בו למטרות עסקיות, תוכלו לבקש החזר מרשויות המס עבור החשמל שהטענתם בו את רכבכם.


מעקב הוצאות חכם עבור טעינת רכב חשמלי

נוסף על העובדה שעמדות טעינה לרכב חשמלי הן דרך מצוינת להטעין את המכונית שלכם ולקבל החזר על כך. המונה החכם בתחנת הטעינה של הרכב החשמלי ידווח על כמות החשמל שנצרכה ויאפשר לכם לנהל מעקב מדויק על הוצאות הרכב שלכם. כך תדעו בדיוק כמה אתם מוציאים על המכונית שלכם ותוכלו לנהל תקציב אחראי ומדויק. שימוש ברכב חשמלי חסכוני לטווח הארוך. בואו נמקסם אותו בעזרת עמדת טעינה חכמה.

אם התעניינתם בעמדת טעינה חכמה לרכב חשמלי, קראו גם:

כתיבת תגובה

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך

רבים שואלים האם מותר להטעין את הרכב בגשם? הרכבים החשמליים שלנו מצויידים במנגנוני הגנה על הרכב והנהגים מכל סוג של התחשמלות. לרוב רכבים חשמליים בטוחים לטעינה גם בתנאי גשם, גם רוב עמדות הטעינה תומכות בטעינה במהלך החורף. אך יש מספר נושאים שכדאי לשים אליהם לב למען הגברת הבטיחות: פיקוח ותחזוקה: עמדת טעינה לרכב חשמלי היא […]

Hozon Neta U הוא רכב SUV חשמלי מתוצרת סין בטווח בינוני שהושק לראשונה בשנת 2020. הרכב עודכן מעט עבור שנת הדגם 2022. לנטע U יש ערכת סוללות של 58 קילוואט מתחת לשלדה. הוא מגיע גם עם מנוע חשמלי יחיד המפיק 163 כוחות סוס. בטעינה מלאה, Hozon Neta U יכול לנסוע עד 400 ק”מ על פי […]

מבוא בנוף המתפתח במהירות של כלי רכב חשמליים (EVs), המחויבות של Geely לחדשנות מתבטאת עם דגם Geometry C. עם העיצוב המלוטש, התכונות החדישות והביצועים המרשימים, ה-Geometry C הוא ללא ספק כוח שיש להתחשב בו בשוק הרכב החשמלי. היבט מכריע שמעלה את האטרקטיביות שלו הוא מפרטי הטעינה שלו. במאמר זה של וולטק, אנו מתעמקים ביכולות הטעינה […]

התחברות / הרשמה

או

התחברות

הרשמה

אנחנו במרחק לחיצה ממך...

נשמח לייעץ