הנחה לבעלי רכבי BYD ו-GEELY שלחו לנו בוואטסאפ רשיון רכב או אישור הזמנה וקבלו 7% הנחה על מחירי העמדות המופיעים באתר

וולטק לוגו

אביזרים לרכב חשמלי

אביזרים לרכב חשמלי
אביזרים לרכב חשמלי

רכב חשמלי הוא אולי כבר לא המצאה חדשה, אבל הוא היה ונשאר – המצאה מהפכנית שמשנה את העולם.

שוק הרכבים החשמליים צומח בעשרות אחוזים מדי שנה ומאפשר לאנשים בכל העולם להתנייד בעזרת אמצעי תחבורה חדשני, יעיל, נוח וחסכוני באנרגיה.

אבל גם כיום אנשים רבים לא ממש יודעים מה נדרש כדי להשתמש ברכב חשמלי בצורה נוחה ונכונה. אז אנחנו כאן כדי להסביר – אילו אביזרים לרכב חשמלי כדאי שיהיו לכם בבית (או בעבודה).

עמדות טעינה ביתית רכב חשמלי

אם יש לכם רכב חשמלי, עמדת טעינה לרכב חשמלי היא החלק החשוב, לכן אתם חייבים גם עמדת טעינה ביתית לרכב חשמלי רצינית שמגיעה עם אביזרים לרכב חשמלי.
אגב, חשוב גם לשים לב ולוודא מה הם עם הדברים החשובים ואיך לבחור עמדת טעינה לרכב חשמלי.

את העמדה שלנו אתם יכולים להתקין בבית פרטי או דירה בבניין משותף ואפילו במקום העבודה אם זה מה שמתאים לכם.

עמדת טעינה ביתית של וולטק היא גם אולטרה מהירה, מתאימה לחיבור חד או תלת פאזי – עד 22 KW וניתן להפעיל אותה באמצעות כרטיס קירבה או אפליקציה.

האפליקציה המותאמת לעמדה שלנו מאפשרת קביעת זמני טעינה שונים, ניהול זרם טעינה והיא פועלת עם קישוריות WIFI + בלוטוס.

העמדה מגיעה עם אביזרים לרכב חשמלי הכוללים: כבל טעינה באורך 6 מטרים, נורית חיווי למצב טעינה, כפתור ניתוק לעמדה במקרה חירום ועוד.

מערכת ניהול עומסים דינמית לבתים פרטיים ודירות

חלק הכרחי, תחת “אביזרים לרכב חשמלי”, היא מערכת ניהול עומסים דינמית לבתי פרטיים ודירות בבניין משותף של וולטק מיועדת לטפל מראש במצבים של עומס יתר על מערכת החשמל בבית או בבניין ומונעת אותם.
המערכת של וולטק מתממשקת עם עמדת הטעינה ומשנה את צריכת החשמל של העמדה בהתאם לרמת הצריכה של החשמל בבית.
כושר ניהול עומסים דינמי של המערכת מאפשר לה לנצל את יתרת זרם החשמל בבניין או בבית כדי להפנות אותו בצורה מיטבית לצורך טעינת רכב חשמלי אחד או יותר.
לכן התקנת המערכת מאפשרת לכם לקבל תשתית טעינה יציבה, ארוכת טווח ותקנית.

בנוסף, המערכת מסוגלת לנצל את יתרת החשמל של הרכוש המשותף בבניין או של תשתית החשמל בבית פרטי, לטובת טעינת רכב חשמלי אחד או יותר והיא מבטיחה רמה גבוהה של בטיחות, לצד יתרון תפעולי משמעותי.

אביזרים לרכב חשמלי

מתאם לעמדת טעינה

מתאם לעמדת טעינה של חברת וולטק מיועד לרכב חשמלי עם חיבור בתקן אירופאי לטעינה באמצעות ספק כוח סטנדרטי. המתאם מיוצר מחומר תרמופלסטי מעכב בעירה.

כבל טעינה תלת פאזי

תחת הקטגוריה של אביזרים לרכב חשמלי, יש גם כבל טעינה תלת פאזי באורך חמישה מטרים מאפשר לכם להתחבר לעמדות טעינה ציבוריות AC, כאשר העמדה לא מאפשרת חיבור ישיר לרכב שיש ברשותכם.
כבל מסוג TYPE 2 ננעל אוטומטית בקצה של הרכב ובקצה של עמדת הטעינה ומבטיח לכם טעינה בטוחה, מהירה ויעילה.
לסיכום, וולטק עוזרת לכם להצטרף למהפכת הרכבים החשמליים שמשנה את העולם. עם ציוד ואביזרים לרכב חשמלי ברמה הגבוהה ביותר – אתם יכולים להתחיל לנסוע. רוצים להתייעץ? דברו איתנו!
קראו גם על:

כתיבת תגובה

מאמרים נוספים שאולי יעניינו אותך

רבים שואלים האם מותר להטעין את הרכב בגשם? הרכבים החשמליים שלנו מצויידים במנגנוני הגנה על הרכב והנהגים מכל סוג של התחשמלות. לרוב רכבים חשמליים בטוחים לטעינה גם בתנאי גשם, גם רוב עמדות הטעינה תומכות בטעינה במהלך החורף. אך יש מספר נושאים שכדאי לשים אליהם לב למען הגברת הבטיחות: פיקוח ותחזוקה: עמדת טעינה לרכב חשמלי היא […]

Hozon Neta U הוא רכב SUV חשמלי מתוצרת סין בטווח בינוני שהושק לראשונה בשנת 2020. הרכב עודכן מעט עבור שנת הדגם 2022. לנטע U יש ערכת סוללות של 58 קילוואט מתחת לשלדה. הוא מגיע גם עם מנוע חשמלי יחיד המפיק 163 כוחות סוס. בטעינה מלאה, Hozon Neta U יכול לנסוע עד 400 ק”מ על פי […]

מבוא בנוף המתפתח במהירות של כלי רכב חשמליים (EVs), המחויבות של Geely לחדשנות מתבטאת עם דגם Geometry C. עם העיצוב המלוטש, התכונות החדישות והביצועים המרשימים, ה-Geometry C הוא ללא ספק כוח שיש להתחשב בו בשוק הרכב החשמלי. היבט מכריע שמעלה את האטרקטיביות שלו הוא מפרטי הטעינה שלו. במאמר זה של וולטק, אנו מתעמקים ביכולות הטעינה […]

התחברות / הרשמה

או

התחברות

הרשמה

אנחנו במרחק לחיצה ממך...

נשמח לייעץ